Kategorie

Menu

Uživatel

Contacts

Kontakty, otevírací doba, adresa provozovny

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

+420 737 332 592

info@vodacke-centrum.cz

Poradíme Vám s výběrem zboží, vyřízením reklamace, provedeme objednávku po telefonu, informujeme o stavu objednávky.

Každý všední den 9 - 17 hod. Mimo tuto dobu nám zašlete e-mail a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Areál Water Element

- prodejna + půjčovna

- nové zázemí vodáckého areálu (šatny, sprchy)

Veslařská ulice ( vedle sportoviště U Hrocha ),

Brno - Komín 624 00

 

OTEVÍRACÍ DOBA

duben - září: po-pá: 9:00 - 18:00so: 8:30 - 12:00

říjen, březen (vedlejší sezóna A): po-pá: 9:00 - 17:00

listopad - únor (vedlejší sezóna B): po-pá: 9:00 - 16:00

 

 

 

Kontakty

prodejna:   +420 737 332 592 

e-mail: info@vodacke-centrum.cz

půjčovna: + 420  722 557 117  

e-mail: pujcovna@vodacke-centrum.cz             

https://www.facebook.com/water.element.brno/

 

 

Dan Burian:   + 420 732 453 343

e-mail: dan@vodacke-centrum.cz

Boris Hladil: + 420 775 664 684

e-mail: boris@vodacke-centrum.cz              

 

O nás:

Společnost Water Element, s.r.o.  byla založena v létě 2007. V prvních dvou letech byla snaha společnosti získat co největší počet kvalitních značek do nabídky lodí a vybavení, která v současné době patří mezi největší v České Republice a na Slovensku. Prodejna v Brně byla postupně rozšířena o různé skladové prostory, proto je nyní možné i přes stále "mírně nedostačující" prostory vybírat jednoznačně z největší množství lodí a vybavení. 

Zákazníci od roku 2008 mohli také využívat internetového obchodu, který byl v roce 2012 inovován a předělán na velmi moderní nákupní galerii, která je součástí obsáhlých vodáckých stranek na portálu www.vodacke-centrum.cz

V roce 2009 byla nabídka služeb vodáckého centra o kompletní vodáckou půjčovnu, která je v současné době největší na Moravě, dále pak o kompletní servis lodí a vodáckého vybavení. Mezi nabídkou služeb nechybí bazar vodáckého vybavení. 

O rok později bylo porfolio společnosti rozšířeno ještě o vodáckou agenturu, která realizuje vodácké kurzy pro školy a organizace, teambuilding pro firmy, kajakovou školu a kurzy bezpečnosti a záchrany na divoké vodě. O veškeré tyto aktivity se stará team profesionálních instruktorů, kteří zaručují maximální kvalitu výše nabízených kurzů a akcí. Více o těchto aktivitách najdete na nových stránkách www.vodacke-akce.cz 

Jelikož společnost Water Element disponuje výhradním zastoupením mnoha světových značek, bylo v roce 2011 rozšířeno pole působnosti o vodacký velkoobchod, který nyní využívájí naši partneři v Česku i na Slovensku. 

Velký důraz je kladen na profesinální a kompletní servis všech zmíněných aktivit, maximální rychlost řešení všech zákazek je pro nás samozřejmosti ať už ve velkoobchodě, maloobchodě nebo v půjčovně. Všichni pracovníci vodáckého centra Water Element jsou aktivními vodáky, proto vždy dostáváte maximum relevatních informací. 

Součástí politiky společnosti patří i velmi propracovaný bonusovy program, který je sdružen pod Water Element Community a všem našim partnerům i zákazníkům zajišťuje velké množství výhod a opravdu nadstadartní pečí, která je pro všechny velmi důležitá

Věříme, že budete i nadále spokojeni a pomůžete nám stále zlepšovat služby a nabídku, protože bez Vaší pomoci bychom to určitě nedokázali. 

Team pracovníků Water Element, s.r.o. 

Kontaktní formulář

Photogallery

Loading...