Kategorie

Menu

Uživatel

Před pár dny ukázal český výrobce lodí ZET Kayaks podobu své nově chystané lodi nazvané NINJA.

Představujeme vám nejnovější přírůstek do rodiny ZET Kayak. KAYAK ZET NINJA 2023

Představujeme vám nejnovější přírůstek do rodiny ZET Kayak. KAYAK ZET NINJA 2023

Kajak NINJA byl vytvořen týmovým kajakářem Honzou Choutkou a disponuje vynikající stabilitou hlavně na divoké vodě.

Tento vysoce univerzální creekový kajak byl vyvíjen po dobu více než pěti let. Byl testován mnoha vrcholovými kajakáři a navržen tak, aby zvládal i nejnáročnější řeky, extrémní závody i zábavnou jízdu na WW.

Vyvážení délky a hrany dává kajaku dobrou směrovou stabilitu a optimální velikost rockeru na zádi vám umožní rychlé a snadné horizontální a vertikální přechody. Progresivní design přídě usnadňuje boofování a překonávání různých říčních překážek.

Vybavení kajaku NINJA je jednoduché, ale robustní, plně nastavitelné a pohodlné, což poskytuje vynikající kontrolu a stabilitu při pádlování. Kajak je vybaven pevnou sedačkou z uzavřené pěnové hmoty, které chrání před nárazy a zajišťuje lepší tepelný komfort . Zádová opěrka je snadno nastavitelná a umožňuje neomezený přístup do zádi kajaku. Opěrky nohou jsou i u tohoto modelu ZET Kayaks volitelné - standardní nastavitelné/posuvné zrcadlo, nebo na vyžádání pěnové, které zajistí nižší váhu kajaku bez nutnosti děr na zrcadlo.

Technické parametry kajaku NINJA: délka 274 cm, šířka 68 cm a objem 322 litrů. Velikost kokpitu je 92 x 50 cm a je tak doporučen pro kajakáře s váhou 75-110 kg. S váhou pouze 21 kg je kajak NINJA snadno ovladatelný a přenositelný.

ZET NINJA je tedy vysoce univerzálním a odolným kajakem, který je ideální pro kajakáře hledající kajak, který dokáže zvládnout i ty nejnáročnější podmínky na řece. Jeho vynikající stabilita, rychlost a lehká konstrukce ho činí dokonalým, pro pokročilé i začátečnické kajakáře. S jednoduchou, ale plně funkční vnitřní výbavou je NINJA originálním a progresivním kajakem, který určitě nadchne každého kajakáře.

  

Technická data:

Délka: 9 stop / 274 cm
Šířka: 26,75 palce / 68 cm
Objem: 85 galonů / 322 L
Kokpit: 36 x 19,75 palce / 92 x 50 cm
Váha jezdce: 165-245 liber / 75-110 kg
Hmotnost kajaku: 46 liber / 21 kg

     

OBJEDNÁVKY ZDE: https://www.vodacke-centrum.cz/kayak-zet-ninja-2023...

Fotogalerie

Loading...